KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 9344191
nr 934 4191
Kolteckning
Greta Gerell (1898-1982), porträtt, signerad -49, motivets mått: 50 x 37
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 januari 2015
kl 18:29:30
11/1 11:44:54
300 kr
11/1 15:35:15
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion